![ALKÜ Çocuk Gelişimi Kulübünden Anlamlı Farkındalık Etkinliği ALKÜ Çocuk Gelişimi Kulübünden Anlamlı Farkındalık Etkinliği](/media/oxsff0af/4a6fe4c9-1aee-4bb9-99a6-988c072a8774.jpg?crop=0.039351408074101729,0.00096134301451844247,0.052539174831243048,0&cropmode=percentage&width=800&height=533)
ALKÜ Çocuk Gelişimi Kulübünden Anlamlı Farkındalık Etkinliği
Üniversitemiz kulüplerinden Olan “Çocuk Gelişimi Kulübü” kendileri ile birlikte farkındalık yaratmak için davet ettikleri “İlk ve Acil Yardım Kulübü” ile “2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası” sebebi ile maskelerini rengarenk boyayarak farkındalık yaratmaya çalıştılar. “Maskemi Takarım Farkındalık Yaratırım” sloganı ile etkinliğe birçok öğrenci ve öğretim görevlimiz katkı sağlamıştır.